טיפים שימושיים לבחירה נכונה של מגשי כיבוד לישיבת הנהלה

התבקשתם לראשונה להזמין מגשי כיבוד לישיבת ההנהלה הקרובה? אתם מעוניינים להרשים עם מגש כיבוד טעים, מזין ומזמין, אך אנכם בטוחים מה מקובל להגיש ואיך מזמינים. מגשי הכיבוד של חברת כל טוב הם הרבה יותר מעוד מגשי כיבוד לאירועים. אנחנו משלבים במגשים שלנו חומרי גלם איכותיים וטריים, צבעים, ריחות טובים, מגוון טעמים ומראה מזמין מעורר תיאבון. עם המגשים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאיש לא יישאר רעב.

כיבוד קל לאירוח בישיבת הנהלה – מה כדאי לבחור?

המשתתפים בישיבה מתכבדים בכיבוד במהלך הישיבה ולעתים גם לאחריה או בזמן ההמתנה עד להתחלת הישיבה. האכילה מתבצעת בחדר הישיבות ובהתאם לכך עליכם לבחור מנות שאפשר לאכול בידיים מבלי להשאיר לכלוך. ההמלצה היא על כריכים, כריכונים, כריכי טורטייה מגולגלים, מאפים מתוקים/מלוחים. אל כל ישיבה נמליץ להוסיף גם מגש ירקות טריים ומגש פירות.

מגשי כיבוד בריאים

בעבר, כיבוד קל לאירוח הורכב בעיקר מבורקסים וקרואסונים. היום, רוב האנשים מעדיפים אוכל בריא. הם לא יטעמו מהבורקסים וגם לא ממשקאות קלים ממותקים. אירוח נדיב ומתחשב הוא כזה שמספק אוכל בריא, טעים וטרי. עם מגשי האירוח של חברת כל טוב תוכלו להזמין בקלות כיבוד קל לאירוע עשיר בירקות, דגנים מלאים, גבינות, קישים וסלטים טריים.

סוד הטעם – הכול תלוי בחומרי הגלם

אנו מקפידים בכל המנות על שימוש בחומרי גלם איכותיים, על מראה המנות ועל טעמים טובים שכולם אוהבים. המגשים שלנו מתאימים לטעם הישראלי. ניתן להזמין מגשים מרשימים ועשירים לישיבות הנהלה, ישיבות עובדים, הדרכות, סדנאות, פגישות עסקים, כנסים ואירועים משפחתיים. המגשים מתאימים לשמש כארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב וארוחת ביניים.

 מה כדאי להזמין?

אם אנכם בטוחים כמה מגשים להזמין ואלו מגשים להזמין, צרו קשר ונשמח לסייע. הניסיון שלנו עומד לרשותכם. ספרו לנו מעט על אופי הישיבה, שעת הישיבה, משך הישיבה ומספר המשתתפים, אנחנו כבר נדע להמליץ נכון על המגשים הנכונים. עם מגשי הכיבוד שלנו תצליחו להרשים, לארח בנדיבות ולהנעים את זמנם של כל המשתתפים בישיבה. ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו.

להזמנות ופרטים נוספים, צרו קשר : 054-2320114.