המודעות למזון בריא וטבעי הולכת וגוברת, אם בעבר היינו מסתפקים בכריך פשוט עם מרגרינה, כיום המודעות לשומן טראנס והשפעת מזונות מזיקים על גופנו הפחיתה בצורה משמעותית את השימוש במזון שאינו מזין ובריא לגופנו.

חשוב לנו לאכול אוכל טעים ומשביע ולא תמיד יש לנו את הזמן לבשל ארוחה חמה כל יום. לכן, הבחירה להכין או לקנות כריכים מסוגים שונים הינה טבעית ומובנת. אך, אין זה אומר שכריכים אינם יכולים להיות בריאים ומיטיבים עם גופנו, רק חשוב לשים לב מהיכן מזמינים ולעשות זאת בחכמה.

כריכים בריאים ומשביעים

המשמעות של כריכי בריאות הינה אוכל מזין,משביע וטעים העשוי ממוצרים טריים ואיכותיים. ישנם סוגי כריכים רבים כמו: כריך עם סלט ביצים, סלט טונה, חביתות ירק או פטריות ועוד.  אך, כדי להבטיח שהכריך אכן בריא -חשוב לוודא את מידת הטריות שלו, האם המיונז אמיתי או לא, האם הלחם עצמו עשוי מחיטה מלאה או קמח לבן רגיל וכו'.

הכנת כריכים בריאים אינה מתבטאת רק בסוג המזון והאיכות שלו אלא גם באופי ההכנה עצמו. אוכל שמוכן באהבה ותשומת לב ידוע כבריא וטעים יותר. חשוב לבחור אוכל שמוכן בהקפדה, בהגשה נעימה וכיפית לעין, כך נעים לנו לאכול והליך העיכול נעשה בצורה טובה יותר.

מה משפיע על הבריאות שלנו?

מחקרים מראים כי בריאות מושפעת ממשתנים שונים ורבים החל מהאוויר אותו אנו נושמים, סביבת המגורים בה אנו חיים, לחץ ומתח בחיים והמזון אותו אנו אוכלים. המזון הינו אחד המרכיבים הבסיסיים שמשפיעים על מצב הרוח, על תחושת האנרגיה בגוף ועל היכולת לתפקד באופן מלא במשך שעות רבות במשך היום.

מומלץ לאכול במשך היום מוצרים המכילים פחמימה מלאה, ירקות טריים, גבינות איכותיות וממרחים טבעיים וביתיים. כך המזון הנכנס לפינו הוא איכותי יותר, מתפרק בצורה הנכונה בגוף ומאפשר לנו אנרגיה וכוח.

שפע טעמים

חברת כל טוב מספקת כריכי בריאות בשפע טעמים וסוגים החל מכריכי אבוקדו, סלט ביצים וסלט טונה, חביתות שונות וגם כריכים מושקעים כמו כריך סביח, בלקני, תוניסאי ועוד.